+90 212 483 00 15 infoobaglobal.com
LOJİSTİK

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Karayolu Taşımacılığı
Avrupa, Ortadoğu, C.I.S. ülkelerine olan ticaretimizde sahip olduğu deneyim ve güçlü iş ortakları ile komple ve parsiyel operasyonlar gerçekleştirmektedir. İlkemiz güvenli taşımacılık ve zamanında teslimattır. Yurtdışında kendi ofisleri ve geniş acenta ağı olan firmamız Uluslararası Taşımacılık Birimi, komple ve parsiyel bazda tüm taşımaları 7x24 ulaşılabilirlik çerçevesinde organize etmektedir.
Merkez Avrupa, Doğu Avrupa, Türkiye , Ortadoğu ve Yakın Asya koridorlarında kalifiye insan kaynakları ve güncel araç parkuru sayesinde müşterilerimize düzenli seferleri ile hizmet vermenin yanında, ihtiyaca yönelik taşıma argümanlarının geliştirilmesi, projelendirilmesi ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmesi süreçlerini yönetmektedir.
Karayolu Taşımacılığı
Karayolu Taşımacılığı
Oba Global Lojistik, müşterilerinin üretim aşamasından teslimat yerine kadar olan tüm süreci yöneterek; herhangi bir noktadan alınan malzemeleri deniz, nehir, kara, hava, tren yolu taşıma yöntemlerinin bir veya birkaçını birleştirerek, gerekirse gümrükleme, sigorta ve depolama işlemlerini yaparak , yükün özelliklerine en uygun yöntem ve maliyetle, istenilen varış yerlerine ulaştırmaktadır.

HİZMET KAPSAMI

Her türlü taşıma yöntemiyle malın sevki
Depolama, ara stoklama
Aktarma noktalarında taşıma araçları arasındaki aktarma işlemleri
Uygun transit süresi ve uygun maliyetin sağlanması
Karayolu Taşımacılığı
Proje Taşımacılığı

PROJE TAŞIMACILIĞI

Standart araçlarla, normal şartlarda taşınamayan ölçü dışındaki nakliyenin gerçekleştirilebilmesi için özel araç ve izin gerektiren yüklere sunulan, özel hizmettir. Yurt içi ve dışında lojistik her türlü desteği zamanında ve sorunsuz olarak gerçekleştirir, proje ve özel taşımalarda kombine taşıma imkanları sunar.
İŞ ORTAKLARIMIZ
Akın PlastikAKPAAksa JeneratörBellona MobilyaBTM ShingleCanlar BoruDatatürkDHL KargoEge PlastEkolFıratGürbüz İskele KapıLKW WalterLittle BigMekserMetamarMichelinMutlu AküNurteksPelsanPetlasPirelliPlasborRavaberSanicaSaraySeramiksanUşaklıgilVatan KabloWirtgenYeşilyurt Demir